Nejnovější recenze ze sekce Pouzdra a kryty na mobilní telefony dalších značek

Pouzdro MT MALATEC Malatec Umělecká rukavice na kreslení černé

Pouzdro MT MALATEC Malatec Umělecká rukavice na kreslení černé

Přidáno: 21. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Sedí dobře, ale mám menší ruce.
  • Trochu páchne, ale to se vyvětrá.

netbat netbat

• Výborné trvanlivé pouzdro
  • Spolehlivá magnetická aretace uzavřené klopy
  • Pevný kovový úchyt na zadní straně na opasek
  • Nasazení na opasek buď provlečením opasku nebo nasunutím shora na opasek
  • Vybrání na dolní straně umožňuje potlačením posunout telefon trochu nahoru a snadno vyjmout
  • Vybrání na dolní straně je zaslepené měkkou imitací kůže, pouzdro není děravé a směrem dolů z něj nic nevypadne
  • Při dobré volbě velikosti lze do pouzdra vkládat telefon umístěný ještě i v měkkém plastovém TPU obalu nasazeném na zadní stranu telefonu
  • S TPU obalem telefon zůstává částečně chráněný i při vyjmutí z pouzdra FIXED, díky tomu přežil, i když mi vypadl z ruky
  • Při výrazně užším a tenkém opasku po něm může pouzdro vodorovně klouzat, nedrží na boku těla a sjíždí na břicho. (Plechový úchyt na opasek je dimenzován na max. šířku 4 cm.)
  • Při sednutí do auta je naopak nutné pouzdro posunout po opasku spíše dopředu, protože při umístění na boku doléhá na opěradlo a tlačí, také v této situaci hrozí, že se sesmekne z opasku, je li opasek velmi tenký
  • Možnost nesprávného nákupu: Pozor, velikost 6XL+ má podle údajů na webu výrobce jeden rozměr o centimetr MENŠÍ než pouzdro 6XL. Nechápu.

Pouzdro je z poměrně tlustého materiálu a je tuhé, ale díky tomu je odolné a telefon je v něm výborně chráněn.
Obal FIXED Sarif je z umělé kůže, používám ho už nejméně 5 let, před tím jsem měl menší velikost ve stejném provedení také řadu let a jsem s nimi velmi spokojený. Po víceletém denním nošení a nepříliš vybíravém zacházení obal pochopitelně doznal opotřebení. Je to patrné až při pohledu zblízka na švech, které drží pohromadě u sebe přední a zadní polovinu pouzdra. Nitě jsou prodřené hlavně u dolních oblých rohů, ale část stehů zůstává a obal stále spolehlivě drží. Dalším projevem opotřebení pouzdra po letech je prasknutí vnitřní výstelky v délce asi 3 cm v místě ohybu klopy. Je to vada čistě estetická a při zavřeném pouzdru není vidět, protože vrchní část z pevné umělé kůže není v místě ohybu nikterak narušena, i když se počet otevření a zavření pouzdra počítá spíše v desítkách něž jednotkách každý den po celé roky. Popsaná poškození neuvádím, abych odradil, ale naopak jimi dokumentuji velkou trvanlivost. U jiného konkurenčního typu se mi po čase vytrhl držák na opasek a pouzdro se stalo nepoužitelné. Opět jinému typu se rozpárala klopa a vytrhly se magnety. Zkrátka u žádného dalšího obalu na opasek jsem nezaznamenal takovou výdrž. K novému telefonu je proto pro mě volba pouzdra jasná a jednoznačná.
Obecně pouzder na opasek není velký výběr, navíc ta svisle orientovaná jsou nepraktická, protože trčí směrem dolů a překážejí např. při sedání do auta, kdy se zvedají i s opaskem. Po dlouhodobém používání mohu potvrdit, že česká firma vyrábí v širokém rozsahu velikostí kvalitní výrobky.

Reakce značky Fixed

Dobrý den, děkujeme Vám za obsáhlé hodnocení, moc se vážíme toho, že jste s našimi pouzdry spokojený a přejeme, ať Vám pouzdro dlouho slouží. Hezký den. :-)

• Výborné trvanlivé pouzdro
  • Spolehlivá magnetická aretace uzavřené klopy
  • Pevný kovový úchyt na zadní straně na opasek
  • Nasazení na opasek buď provlečením opasku nebo nasunutím shora na opasek
  • Při dobré volbě velikosti lze do pouzdra vkládat telefon umístěný ještě i v měkkém průhledném plastovém TPU obalu nasazeném na zadní stranu telefonu
  • Štěrbina pro opasek je široká 4 cm a s jedinou výjimkou mohu pouzdro používat se všemi mými opasky
  • Možnost nesprávného nákupu: Pozor, velikost 6XL+ má jeden rozměr o centimetr MENŠÍ než pouzdro 6XL

Pouzdro FIXED velikosti 6XL+ je užší než 6XL, je určeno pro užší telefony (78 mm místo 88 mm). Zdá se to nelogické, ale je to tak.

Reakce značky Fixed

Dobrý den, děkujeme Vám za obsáhlé hodnocení, moc se vážíme toho, že jste s našimi pouzdry spokojený. Přejeme Vám krásný den. :-)

UleFone Armor 21 Multifunctional Protective Case MPC21

UleFone Armor 21 Multifunctional Protective Case MPC21

Ověřený zákazník Alza.cz Zdeněk

• Skvěle se drží
Pouzdro Imak Airbag Blackberry Key2 LE

Pouzdro Imak Airbag Blackberry Key2 LE

Ověřený zákazník Smartum.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Smartum.cz

• Balení obsahuje jak zadní ryt, tak i ochrané sklo
Pouzdro Nillkin Super Frosted PRO Poco F5 Pro 5G černé

Pouzdro Nillkin Super Frosted PRO Poco F5 Pro 5G černé

Přidáno: 19. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní kryt, skvěle se drží v ruce
Pouzdro Interphone QUIKLOX Waterproof voděodolné do velikosti 7" černé

Pouzdro Interphone QUIKLOX Waterproof voděodolné do velikosti 7" černé

Ověřený zákazník Kryteo.cz Karlos

Přidáno: 18. března 2024

(naposledy upraveno 18. března 2024)

• Vypadá dobře.
  • Trochu zvlněná průhledná fólie.
Pouzdro Beweare Univerzální Deko do 6"– černé

Pouzdro Beweare Univerzální Deko do 6"– černé

Ověřený zákazník Bewear.cz Renata K.

Zakoupeno v Bewear.cz

• univerzální velikost, funkční jednoduchá vychytávka s výsuvem mobilního zařízení z pouzdra
Pouzdro 1Mcz Magnet Book Color flipové pro Alcatel 3X (2020) černé

Pouzdro 1Mcz Magnet Book Color flipové pro Alcatel 3X (2020) černé

Ověřený zákazník 1M.cz první mobilní Ověřený zákazník

Zakoupeno v 1M.cz první mobilní

Pouzdro na mobil perfektně pasuje a skvělá cena.

Pouzdro Baseus LBJX010013 Cestovní Taška Dark šedé

Pouzdro Baseus LBJX010013 Cestovní Taška Dark šedé

Ověřený zákazník JHMobil Ada

Přidáno: 18. března 2024

(naposledy upraveno 23. března 2024)

Zakoupeno v JHMobil

• Parádní cena
  • Velice příjemný materiál

Jsem spokojen

Neewer Multifunkční ohebný stativ Octopus3 a příslušenství

Neewer Multifunkční ohebný stativ Octopus3 a příslušenství

Ověřený zákazník MobilníRežisér.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v MobilníRežisér.cz

• velmi praktické a kvalitní

Ověřený zákazník Kryteo.cz MM

• Kvalitní

Reakce značky Fixed

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu. Přejeme Vám hezký den. :)

Pouzdro Black Rock 6.4"

Pouzdro Black Rock 6.4"

nekvalitní materiál - zapáchá

FIXED TPU gelové pro Google Pixel 7 čiré FIXTCC-1015

FIXED TPU gelové pro Google Pixel 7 čiré FIXTCC-1015

Přidáno: 16. března 2024

(naposledy upraveno 16. března 2024)

• Je to kryt
  • Vůbec nevypadá jako na fotkách, má výřez přes celý fotoaparát

Reakce značky Fixed

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Fotky jsou pouze ilustrační, ve skutečnosti výřezy odpovídají uvedenému typu telefonu. Přejeme Vám hezký den. :)

Materiál je umělá kůže, ale příjemná na omak a pěkného vzhledu. Peněženka je opravdu prostorná s mnoha přihrádkami na karty. Kapsa na mobilní telefon je pro můj mini apple akorát, vejde se mi tam i s pouzdrem, takže za mě velká spokojenost. Barvu jsem volila černou, aby ladila ke všemu a je to opravdu černá barva, bez odstínu.

Picasee silikonové Vivo Y36 - Vlastní design/motiv černé

Picasee silikonové Vivo Y36 - Vlastní design/motiv černé

Ověřený zákazník Picasee.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. března 2024

Zakoupeno v Picasee.cz

• Velmi rychle vyrobené a velmi hezké!
FIXED gelové pouzdro pro Tecno Camon 18/Camon 18 P, čiré FIXTCC-969

FIXED gelové pouzdro pro Tecno Camon 18/Camon 18 P, čiré FIXTCC-969

Ověřený zákazník Alza.cz Marián Birošík

Přidáno: 15. března 2024

• Značka
  • Slušné zpracování

Reakce značky Fixed

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu. Přejeme Vám hezký den. :)

Pouzdro RINGKE AIR GALAXY S23 ULTRA čiré

Pouzdro RINGKE AIR GALAXY S23 ULTRA čiré

Ověřený zákazník Kryteo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Kryteo.cz

Mám krátce, ale vypadá to , že jsem koupill dobře...

Pouzdro Aligator Magnetto S6550 Duo černé PAM0287

Pouzdro Aligator Magnetto S6550 Duo černé PAM0287