Pouzdro SEAWAG Voděodolné blue

Materiál
plast

• , zakoupeno v F-mobil.cz

První pokus s potápěním dopadl na výbornou. Otestoval jsem ho napřed jen s papírem, ale ani známka vlhkosti, pak už jsem bez obav natáčel přes hodinu videa pod vodou a vše k úplné spokojenosti. doporučuji. Obal i dodaná šňůrka se mi líbí

Materiál
plast

Univerzální voděodolné pouzdro SEAWAG je ideálním doplňkem pro telefony do úhlopříčky 5.7" nejen na letní sezónu. Voděodolný kryt na mobil je správná volba pro váš mobil při letních aktivitách na vodě, na kole, ale i v zimě na horách. Obal z kvalitního materiálu ochrání váš telefon před sluncem, pískem, sněhem a vodou (IPX8* certifikace). Univerzální velikost obalu (5.7") a perfektní systém utěsnění zajistí stabilitu a bezpečnost vašeho zařízení. Univerzální kryt je určený pro smartphony s úhlopříčkou do 5,7". Telefon můžete ovládat i v obalu, pouzdro je transparentní z obou stran, jednoduché používání určitě oceníte. Funkce telefonu v pouzdře jsou zachovány, můžete telefonovat, psát zprávy, surfovat na internetu, fotit a natáčet videa pod vodou. Pouzdro se šňůrkou můžete případně zavěsit na krk a telefon budete mít stále po ruce. Precizní provedení pouzdra, kvalitní materiál a stylový design jsou př

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v F-mobil.cz