Pouzdro Nillkin Sparkle S-View Xiaomi Mi A1 černé

Barva
černé
Otevírací

• pěkný vzhled
    • "okno" na pouzdře je k ničemu (zatím)
    • obal praskl po 14 dnech používání (bez pádu či nárazu)

Obal je pěkný, ale jediné co funguje je to, že při zavření se telefon zamkne. Nevím k čemu je tam to průhledné okénko, když telefon v něm nic neukazuje. V nastavení Mi A1 (android one) nejde nastavit takovy obal, nebo jsem to alespoň nenašel. Aplikace od Nillkinu nefunguje! A pokud už funguje tak 1x ze 100 případů. Schválně jsem koupil toto pouzdro pro tento telefon a jsem zklamán.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Přesně sedí na mobil, skrz okénko jsou vidět upozornění na displeji.

Pro značku
Xiaomi
Materiál
plast
Barva
černé
Otevírací

Kryt S-View má na přední části průhledné okénko, pomocí kterého lze kontrolovat informace, jako například datum, čas, telefonní číslo příchozího hovoru, zmeškané hovory, zprávy SMS, stav baterie nebo zástupce, a přistupovat k panelu hudebního přehrávače, aniž by bylo nutné kryt otevřít.

Díky okénku v krytu S-View můžete používat různé funkce bez otevření krytu. Toto okénko poskytuje inteligentní uživatelské možnosti, jako například přehled zmeškaných událostí, ovládání fotoaparátu, používání akčních poznámek, ovládání hudebního přehrávače a další.

Jeho zadní strana se snadno nasadí namísto standardního krytu baterie telefonu, aniž by telefon působil objemným dojmem.

Nillkin S- View case keeps you updated on all important information from your device such as incoming/missed call, new messages, battery status etc. Slim fit , no extra bulk.

• pěkný vzhled
    • "okno" na pouzdře je k ničemu (zatím)
    • obal praskl po 14 dnech používání (bez pádu či nárazu)

• , zakoupeno v MALL.CZ

Přesně sedí na mobil, skrz okénko jsou vidět upozornění na displeji.