Pouzdro Jekod Super Cool Samsung S5570 Galaxy mini Červené

Popis produktu

Parametry produktu

Pro značku
Samsung
Materiál
plast
Barva
červené

Parametry produktu

Pro značku
Samsung
Materiál
plast
Barva
červené

Popis produktu

Hard Cover ochranné pouzdro je vyrobeno z tenkého pevného plastu, který dobře přilne a nezvětšuje plochu mobilu Samsung Galaxy Mini S5570. Pouzdro na mobil ochrání skvěle váš mobilní telefon, o který se již nebudete muset tolik strachovat.

Jekod Super Cool je tvrdé značkové pouzdro na mobil v červené barvě chránící telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu a je velmi příjemné na omak. Zabraňuje také nepříjemnému klouzání telefonu v ruce.

Hard cover ochranné pouzdro Jekod nijak nezakrývá tlačítka, ale ani nabíjecí a sluchátkové konektory. Mobilní telefon můžete tedy ovládat a obsluhovat aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.

Vřele tento obal doporučujeme jako kvalitní ochranu pro váš mobilní telefon.

V balení ochranného pouzdra Jekod navíc najdete i vysoce kvalitní statickou ochrannou fólii na displej mobilního telefonu spolu s hadříkem z mikrovlákna.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.