Pouzdro HTC PO-S540

• Pěkné pouzdro,dobře v něm zapadne mobil
    • Zatim nic mám ho krátce

Doporučuji kdo má mobil HTC Desire Z

• , zakoupeno v JHMobil

• Nevypadajako prirodni kuze, spise jako syntheticka.

Je to jedine pouzdro na trhu, ktere lze koupit a velikosti pasuje na HTC Desire Z mobil.

• , zakoupeno v JHMobil

• Cena, provedení, táhlo pro vytažení mobilu.
    • Po prvních dnech používání vůbec nic.

Nevím jak u ostatních, ale mě tam HTC Desire Z padne hned bez nějakého vytahování pouzdra. Určitě netřeba mobil do poudra tlačit silou. Uvidím časem, jak moc se vytáhne. Hned jsem si proto raději koupil dvě :-)

Pro značku
HTC
Materiál
kůže
Barva
černé

Originální a kvalitní pouzdro PO S540 vyrobené z kůže, chrání Váš mobilní komunikátor před poškrábáním a mechanickým poškozením, dále Vám zajistí komfort při jeho přenášení. Pouzdro je vybaveno skrytým vnitřním popruhem, který zabraňuje nechtěnému vypadnutí mobilního komunikátoru.

• Pěkné pouzdro,dobře v něm zapadne mobil
    • Zatim nic mám ho krátce

Doporučuji kdo má mobil HTC Desire Z

• , zakoupeno v JHMobil

• Nevypadajako prirodni kuze, spise jako syntheticka.

• , zakoupeno v JHMobil

• Cena, provedení, táhlo pro vytažení mobilu.
    • Po prvních dnech používání vůbec nic.

• kůže
    • velikost
    • není tuhé
    • vysouváni
    • po určité době se bohužel roztáhne a mobil už to nedrží jako když bylo nové
    • začíná se mi loupat

poměrně dobré, akorát se postupem času změkčí a začne se loupat.

• , zakoupeno v ANACOMP.cz

• Pevné pouzdro, kvalitní kůže, dostatečná ochrana (doufám)
    • Nemožnost nabíjení telefonu v pouzdře.

Určitě doporučuju. Kvalitní pouzdro za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v mobilprovás

kvalitní kožené pouzdro

• , zakoupeno v DigiStars.cz

• pevné

Super

• , zakoupeno v mobilprovás

• telefon chrání perfektně
    • zpočátku je pouzdro tuhé, stačí ale telefon několikrát vytáhnout a je to :-)

telefon samovolně nevypadne, i když jsem s pouzdrem hodně třepal, tak se jen trochu vysunul

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Originální pouzdro HTC
    • Pasuje přesně na mobil
    • Chytré vyjmutí telefonu pomocí pásku v pouzdře
    • Solidní cena
    • Mohlo by se zdát až moc těsné pro vkládání telefonu, ale ta těsnost určitě není bezúčelná - telefon se sám z pouzdra nemůže uvolnit

Produkt jsem vybíral na základě recenzí na Heureka.cz
    Myslím, že pro HTC Desire Z se jedná asi o nejlepší pouzdro na trhu
    Sicejsem to nezkoušel, ale myslím si, že kdyby mě pouzdro s telefonem spadlo na zem, tak by asi mobil neutrpěl žádnou újmu.

• výsuvný mechanismus
    • super ochrana vašeho Desire Z-měkký
    • je z kůže
    • NIC

Doporučuji toto pouzdro každému kdo chce mít svůj telefon chráněn před škrábanci!