Pouzdro GIGABYTE Soft Gsmart CLASSIC čiré

Barva
čiré

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• _

vypadá dobře, ale bohužel není pro můj mobil. Já mám GSmart Classic LTE. Ježíšek si myslel, že je to stejné.

doporučuji - cena-funkčnost

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Pouzdro přesně na míru, sedí dobře.
    • Proti nic (14 dnů je krátká doba)

Naprostá spokojenost.

Pro značku
GIGABYTE
Barva
čiré

Měkký zadní silikonový kryt pro smartphone Gigabyte GSmart CLASSIC, chrání záda telefonu proti drobným nárazům a poškrábání; přesně kopíruje tvary telefonu a zachovává přístup ke všem konektorům.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

doporučuji - cena-funkčnost

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Pouzdro přesně na míru, sedí dobře.
    • Proti nic (14 dnů je krátká doba)

Naprostá spokojenost.