Pouzdro Celly WALLY Apple iPhone 5/5S černé

Otevírací
Funkce stojánku
Přihrádka na kreditky

• , zakoupeno v MALL.CZ

Toto pouzdro nemá chybu! První mi vydrželo téměř 5 let. Nyní jsem si vzala nové, to samé, protože původní bylo již odřené, nicméně stále plně funkční. Doporučuji!

• , zakoupeno v iWant.cz

Výhoda

• , zakoupeno v Kryteo.cz

Toto pouzdro mám pouze 5 dní tak je těžké hodnotit kvalitu.Zatím jsem velice spokojen.

Pro značku

• Typ: Flipové pouzdro
  • Kompatibilita GSM: Apple iPhone 5s; Apple iPhone SE
  • Pro značku: Apple
  • Provedení výrobku: černá barva

Pouzdro typu kniha v elegantní PU kůži. Disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen a také předním odklápěcím krytem displeje s magnetickým zavíráním. To zajistí maximální ochranu vašeho telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a špíně, přitom přístup k dotykovému displeji, tlačítkům a konektorům je snadný a rychlý.

Chraňte svůj chytrý telefon

Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Vlastnosti:

• Vyrobeno z PU kůže
  • Perfektní tvar na míru telefonu
  • Odklápěcí čelní tvrzená část s kapsami pro různé karty
  • Uchycení pomocí magnetu

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v iWant.cz

Výhoda

• , zakoupeno v Kryteo.cz

Výborné pouzdro s magnetickým zavíráním, vyhovuje mému telefonu.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Výborná ochrana pro iPhone 5s
  • , zakoupeno v Huramobil.cz

• pevný obal
    • uvnitř tři kapsičky

pěkný pevný obal

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Kvalitní pouzdro za rozumnou cenu

Hodně muziky za málo peněz. :)

• , zakoupeno v CZC.cz

• Po roce používání je stále OK

Sedí a netrhá se ani po roce.

• , zakoupeno v iPouzdro.cz

• zakoupil jsem pro iPhone SE - skvěle padne, dobře chrání, velmi lehké, padne do ruky a lze nosit i v kapse kalhot
    • horší manipulace při focení

celkově velmi spokojen - velmi pěkný design a i při náročnější manipulaci se netrhá

• , zakoupeno v Alza.cz

bez problémů