Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Pouzdro CELLY SILY Samsung S5660 Galaxy GIO černé již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Pouzdro CELLY SILY Samsung S5660 Galaxy GIO černé - Specifikace

Výrobce

Celly

opravit

Materiál

silikon

opravit

Barva

černé

opravit

Pro značku

Samsung

opravit

Silikonová pouzdra jsou vynikající ochranou pro Váš přístroj. Jsou vyrobena z tenkého silikonu a přesně na míru daného telefonu. Pouzdra nezakrývají nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušentví bez nutnosti telefon vyndat z pouzdra. Provedení pouzder je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné silikonové pouzdro doplnit folií na displej. Balení v blistru vhodném pro zavěšení na stojan. Vlastnosti silikonových pouzder CELLY: tenké pouzdro přesně obepínající telefon odkryté konektory pro připojení příslušentví bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra ...

celá specifikace

Recenze Pouzdro CELLY SILY Samsung S5660 Galaxy GIO černé

Ověřený zákazník Mshop.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2012

Zakoupeno v Mshop.cz

80%

Doporučuje produkt
  • ochrana celého těla mobilu i zadní části

cena, materiál

Ověřený zákazník ElektroInternet.cz

Veronika

Přidáno: 17. ledna 2012

Zakoupeno v ElektroInternet.cz

100%

Doporučuje produkt
  • nízká cena
  • design
  • fotoaparát bez blesku
  • výdrž baterie

Můj první mobil s androidem i první dotykový, přesto jsem si hned zvykla, používá se mi moc dobře. Jakmile pochopíte, jak funguje, vše si přizpůsobíte svým představám. Nenarazila jsem na nic, co by mi chybělo a zároveň by to nešlo stáhnout z marketu. Baterie vydrží necelé dva dny, ale mám ho krátce, takže jsem pořád na internetu a zkouším všechny možné aplikace, hry atd. Foťák nemá blesk, ale na focení stejně používám normální foťák, takže to tolik nevadí.

Vývoj ceny Pouzdro CELLY SILY Samsung S5660 Galaxy GIO černé