Pouzdro Beweare Vodotěsné telefon 115 x 220 mm - šedé

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Barva
modré

Parametry produktu

Výrobce
Barva
modré

Popis produktu

Vodotěsný obal na telefon 115 x 220 mm - šedý

Objevte podvodní svět zábavy bez stresu s naším vodotěsným obalem! Užijte si svůj telefon kdekoli a kdykoli, aniž byste se museli obávat vody a nečistot. S tímto skvělým obalem je Vaše zařízení v bezpečí před deštěm, vodou, pískem a dokonce i nepředvídatelnými dobrodružstvími. Obal navíc můžete použít nejen na mobil, ale například i na uchování hotovosti nebo dokladů před namočením.

Jeho transparentní materiál vám umožní stále snadno ovládat telefon, nezávisle na situaci. S tímto hravým obalem můžete plně využít všechny funkce svého telefonu a přitom se nemusíte obávat zničením telefonu vodou. Součástí sady je i šňůrka, kterou si můžete zavěsit na krk nebo na zápěstí.

Ať už se chystáte na plážovou dovolenou, do vodního parku nebo jen na dobrodružnou procházku v dešti, náš vodotěsný obal bude Váš nejlepší společník. Kromě toho, jeho stylový design dodá Vašemu telefonu šmrnc a jedinečný vzhled.

Připravte se na zábavu bez omezení s naším vodotěsným obalem na telefon. Ochraňte své zařízení a zároveň si užívejte každý okamžik naplno!

POZOR: Před prvním použitím doporučujeme vyzkoušet nepropustnost, aby nedošlo k poškození telefonu! V případě poškození, odření apod., nedoporučujeme obal dále využívat! 

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.