Pouzdro Xiaomi Flip Redmi/1S černé

Otevírací
Funkce stojánku

• jiné vhodné pouzdro jsem nenašel
    • vydrží asi rok, potom se začne trhat

Toto pouzdro jsem koupil hned s mobilem.
    Zhruba po roce běžného používání začal potah praskat.
    Po dvou letech se vrchní plastová vrstva začala trhat a rozpadat.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

Elegantní jednoduchý design a cena - hlavní přednosti

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Pouzdro splnilo naše očekávání.

Pro značku
Xiaomi
Barva
černé
Otevírací
Funkce stojánku

Elegantní zaklápěcí pouzdro, které se nalepuje přímo na zadní část telefonu. Součástí je i lepící páska, která zaručí perfektní spojení.

Výborně chrání telefon před pádem, prachem a nečistotami. Také slouží jako stojánek pro snadné sledování filmů nebo skype telefonovování.

Jedná se o originál přímo od společnosti Xiaomi.

2zákazníci nedoporučují produkt

• jiné vhodné pouzdro jsem nenašel
    • vydrží asi rok, potom se začne trhat

Toto pouzdro jsem koupil hned s mobilem.
    Zhruba po roce běžného používání začal potah praskat.
    Po dvou letech se vrchní plastová vrstva začala trhat a rozpadat.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

Elegantní jednoduchý design a cena - hlavní přednosti

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Pouzdro splnilo naše očekávání.

• , zakoupeno v amio.cz

• lepi se na zadni stranu .
    • neni celo prichytove .

za ty penize dobre.

• vypadá hezky + systém stojánku ... POZOR ale pouze první měsíc používání !!!!!!!!!
    • !!! VELICE NEKVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ OBALU - vydrží měsíc !!!
    • Semišová vrchní část je sice hezká, ale její spoje (švy) na krajích jsou tak nekvalitní, že když jsme používali obaly cca měsíc jsou obaly hnusné a na "HO-římská 5 -NO", vnitřní semiš taky nestojí za nic.
    • Stehy povolené a tím se odhaluje vnitřní část obalu,
    • nějaké tvrzené PVC nebo silikon.
    • systém stojánku - bok začíná praskat a semiš na vnitřní straně odklápěcí části pelichá nebo jak to nazvat ? a tím pádem nedrží po čase stojánek v jiné poloze než skoro sklopený,
    • Velice těžká manipulace s telefonem při ovládání jednou rukou - skoro nemožné odklopit a pak dát na ucho !!!
    • koupeno 2.12.2014 jeden modrý a jeden oranžový - ALE PLATÍ u všech barev JDE O MATERIÁL a ZPRACOVÁNÍ- a už po vánocích sem si začal všímat povolujících švů na bocích, dnes t.j. 8.1.2015 ... můj obal na dvou rozích skoro centimetr odlepené, a na boční odklápěcí části skoro celý prostředek, u druhého obalu to samé :(((
    • menší výřezy na zadní straně jsou nepřesné, ale zbytek obalu kupodivu má výřez a rozměry přesné, nedokážu říct zda by se po čase výřez nějak deformoval, ale vlastně to je maličkost oproti zbytku.
    • Na telefon jsem opatrný a vydržel mi měsíc takže, těm co s telefonem zacházejí jako PRASATA tenhle obal nevydrží ANI 2 týdny !!!
    • nemá žádnou ochranou funkci !!! naopak je potřeba obal hlídat aby se nepoškodil.

Při koupi 2 ks obalu celkem za 800,- Kč, jsme si vlastně koupili s přítelkyní "ochranu telefonu" na jeden měsíc. :(((
    To je levnější ho radši pojistit u pojištovny :))))

Zítra budu u ALFA.CZ reklamovat - zatím s nimi jako s firmou a jejich výrobky nebyl jediný problém (nakupuji u nich snad od jakživa) ale zkusí mi někdo říct, že to nešetrným zacházením, nebo,že je to spotřební zboží (na faktuře záruka 24 měsíců). To bych teda chtěl vidět jak by obal vypadal po půl roce nebo na konci záruční lhůty ???

Jak to budou reklamovat ? Zadní kryt telefonu jim nedám - jsou tam přece boční tlačítka a mému XIAOMI by byla "zima na střeva" a taky jak se to jednou odlepí tak už to asi ani McGyver nepřilepí :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jediné plus - co mne napadá je to, že jen oživí jinak tmavý přístroj pokud nemáte barevné verze zadních krytů od výroby.

Radši nějakou "blbou látkovou ponožku" nebo silikonový obal ale tohle NEBRAT !!!

• , zakoupeno v Počítače na prajzské

Kvalitni zpracovani. Po 9 mesicich funguje stale skvele.

Perfektně sedí na mobil.

• , zakoupeno v MobilDuo

• vynikající pouzdro použitelné jako stojánek s velkou tvrdostí pro ochranu telefonu