Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Pouzdro CELLY Sily Samsung i9000 Galaxy S černé

Přidat recenzi

Průměr z 4 hodnocení.

Cellular Line - Samsung - silikon - černé

Silikonová pouzdra jsou vynikající ochranou pro Váš přístroj. Jsou vyrobena z tenkého silikonu a přesně na míru daného přístroje. Pouzdra nezakrývají nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti přístr... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Výrobce

Cellular Line

opravit

Materiál

silikon

opravit

Barva

černé

opravit

Pro značku

Samsung

opravit

Silikonová pouzdra jsou vynikající ochranou pro Váš přístroj. Jsou vyrobena z tenkého silikonu a přesně na míru daného přístroje. Pouzdra nezakrývají nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti přístroj vyndat z pouzdra. Provedení pouzder je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání. Pro maximální ochranu je vhodné silikonové pouzdro doplnit folií na displej. Balení v blistru vhodném pro zavěšení na stojan. Vlastnosti silikonových pouzder CELLY: tenké pouzdro přesně obepínající přístroj odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndávat přístroj z pouzdra

» Celá specifikace produktu


V porovnání cen u produktu Pouzdro CELLY Sily Samsung i9000 Galaxy S černé již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Recenze Pouzdro CELLY Sily Samsung i9000 Galaxy S černé

Produkt Pouzdro CELLY Sily Samsung i9000 Galaxy S černé zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Pouzdro CELLY Sily Samsung i9000 Galaxy S černé